Masaż leczniczy i relaksacyjny
Masaż dla kobiet ciężarnych

Podaruj bliskim chwilę relaksu!

prezent Wybierz dowolny
masaż lub serię
zabiegów, które
otrzymasz w formie
bonu upominkowego

Masaż leczniczy i relaksacyjny

Masaż leczniczy i relaksacyjny wspomagany między innymi akupresurą oraz technikami kinesiotapingu. Akupresura jest tysiącletnią chińską techniką, która polega na wykonywaniu ucisku na określone punkty znajdujące się na ciele. Za pomocą delikatnego masażu można przywrócić w organizmie prawidłowe krążenie i zredukować uciążliwe napięcia mięśni.

Wskazania:

Masaże dla kobiet ciężarnych

masaż dla kobiet ciężarnych

Masaż dla kobiet ciężarnych to rewelacyjny sposób na złagodzenie dolegliwości takich jak bóle kręgosłupa, opuchlizna na stopach i nogach. Umiejętnie przeprowadzony masaż dodatkowo zrelaksuje przyszłą mamę, a wykonywany jest zawsze w pozycji bezpiecznej i wygodnej dla kobiety - zwykle na boku lub na siedząco.

Na masaż może chodzić każda kobieta od czwartego miesiąca ciąży, o ile nie ma przeciwwskazań po konsultacji z lekarzem prowadzącym ciąże.

Masaże wyszczuplające i cellulogia

cellulogia

Masaż podciśnieniowo-rolkowy wykonywany głowicami o różnej średnicy. Wielkość głowicy zależy od wybranej partii ciała (kończyny dolne, pośladki, kończyny górne, brzuch). Jest to połączenie masażu mechanicznego z precyzyjnie regulowanym podciśnieniem. Zabiegi cellulogi działają na podskórną tkankę tłuszczową rozbijając ją, powodując likwidację cellulitu i widoczną redukcję obwodów ciała. Po wykonaniu serii zabiegów skóra ulega także znacznemu ujędrnieniu i wygładzeniu.

Działanie cellulogii: redukcja cellulitu, zmniejszenie obwodu ciała, wygładzenie rozstępów i blizn, ujędrnienie skóry, wysmuklenie sylwetki, redukcja obrzęków, relaksacja i obniżenie stresu.